Yükümlülük Sınırlamaları

Birgül Yazılım ayrıca, Web Sitemizde, Platformlarda ve Uygulamalarda gerçekleştirdiğiniz etkinlikler, kullandığınız donanım ve yazılım türü (örneğin, işletim sisteminiz veya tarayıcınız) dahil olmak üzere bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan belirli bilgileri otomatik olarak toplar ve alır. ve çerezlerden elde edilen bilgiler. Örneğin, Web Sitesini her ziyaret ettiğinizde veya Hizmetleri başka bir şekilde kullandığınızda, IP adresinizi, tarayıcınızı ve cihaz türünüzü, erişim zamanlarınızı, geldiğiniz web sayfasını, web sayfasında gezindiğiniz bölgeleri ve eriştiğiniz web sayfaları (uygun olduğu şekilde).

  • Bilgisayarınızı ve mobil cihazlarınızı kullandığınız coğrafi alan
  • Tam adınız, kullanıcı adınız ve e-posta adresiniz ve diğer iletişim bilgileriniz
  • Kayıt sırasında size atanan benzersiz bir Birgül Yazılım kullanıcı kimliği (alfanümerik bir dizi)
  • Hesap profilinizin bir parçası olarak diğer isteğe bağlı bilgiler
  • IP Adresiniz ve uygun olduğunda, rızanız ve rızanızın teyidi ile ilgili zaman damgası
  • Siz veya kurumsal temsilcileriniz tarafından çeşitli yöntemlerle sunulan diğer bilgiler

Şartlar ve koşullar

Birgül Yazılım hiçbir koşulda, bu sitedeki materyallerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan veri veya kar kaybı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir doğrudan, dolaylı, özel, tesadüfi veya sonuçta ortaya çıkan zararlardan sorumlu olmayacaktır. Evolo veya yetkili temsilcisi bu tür hasarların olasılığından haberdar edilmiş olsa bile. Bu sitedeki materyalleri kullanmanız, ekipman veya verilerin servis, onarım veya düzeltme ihtiyacına neden olursa, bunların tüm masraflarını üstlenirsiniz.

Tasarımcı Üyeliği ve Nasıl Uygulandığı

Hizmetlerden herhangi birini kullanarak veya Hizmetler aracılığıyla herhangi bir Kişisel Bilgiyi göndererek veya toplayarak, Kişisel Bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasında belirtilen şekilde toplanmasına, aktarılmasına, depolanmasına ve kullanımına izin vermiş olursunuz. Kişisel Bilgilerinizin bu yollarla kullanılmasına izin vermezseniz, lütfen Hizmetleri kullanmayı bırakın.

< Sayfaya İlerle